Neyiz? · Ne/Nasıl yapıyoruz? · Neden Biz/Biz kimiz? · Üniversitelerimiz · Referanslarımız/Basın · İletişim

 [ReklamGiy Sunumunu İndir]

Neden Biz?

ReklamGiy olarak gençlere ulaşmak isteyen firmaların stand gibi yeterli verimliliğin alınamadığı klasik çalışmalara harcanan bütçeler yerine öğrencilere destek olacak bir fikre sıcak bakacaklarını düşünerek bu işe başladık. Geçirdiğimiz gelişim süreci içerisinde, birçok noktada klasik tanıtım çalışmalarından daha başarılı olduğumuzu gördük.

Biz genciz ve amatörüz. Her geçen gün yeni şeyler öğreniyoruz.. Çalıştığımız her firma, yaptığımız her toplantı bize bir şeyler katıyor. Bunu seviyoruz, sizden öğreneceğimiz çok şey var.

Fark ettiğimiz en önemli noktalardan birisi hayatımızın bir rutin içinde geçtiği, ve algımızın ancak bu rutin dışına çıktığımızda açıldığıydı. Klasik çalışmalar rutini kıramıyordu.

Herkes genç oldu, herkes bizim yaşlarımızdan geçti. Size şimdiki gençliği anlatmamıza izin verin. Siz de tekrar hatırlayacaksınız!

 

ReklamGiy olarak klasik stand çalışmalarının her zaman işe yaramadığını düşünüyoruz. Çünkü bizce:

•Standlar uysaldır, sıkıcıdır, düzenin bir parçasıdır. Genç, enerjik ve aykırı değillerdir.
•Stand çalışmalarında üniversite dışından gelen insanlar tanımadıkları öğrencilere ürün pazarlamaya çalışırlar ve sempati toplamakta zorlanırlar.
•Standlara giden öğrenciler kendilerini rahat hissetmezler. Özellikle özel üniversitelerde standların başarı oranı düşüktür.
•Stand çalışmaları çok kısa süreli yapılmaktadır. Bu nedenle alışkanlık haline getirilmesi gereken ürünler çalışmadan kısa süre sonra unutulurlar.
•Stand çalışmalarını yürüten kişiler farklı okulların dinamiklerini bilmezler. Hangi saatlerde derslerden çıkılacağını, okulun en işlek noktalarını ve görülmeyen ayrıntıları bilmekte zorlanırlar. Bu nedenle yanlış atılacak bir adım reklam yatırımının boşa gitmesine neden olabilir.
•Öğrencilerin okul yönetimlerinden daha çok desteğe ihtiyacı vardır.
•Standlar ARKADAŞ değildir. Biz öyleyiz : ) [Bunu daha büyük yazmalıyız]
•Standlar unutulur ama arkadaşlar unutulmaz. (Arabesk ezgiler ile bunu 3 nakarat halinde tekrarlayınız.)

Biz Kimiz?

Eğlenceli ve hayattan keyif alan, sorumluluğunu bilen üniversite gençleriyiz.

Bize katılmak için yapmanız gereken kendi kampüsünüzdeki organizatörünüz ile iletişime geçmek. Bunun için iletişim bölümündeki mail adresine yazabilirsiniz.

 

•

 

 

 

 

 


 

[Diğer fotograflarımızı sunumumuzda bulabilirsiniz]